Atrakcje Pujszany
Jesteś tutaj:

Zamojszczyzna – Polska Toskania

Jest synonimem krainy pełnej słońca, do której chce się uciec, by zmienić rytm życia. Jest to najbardziej nasłoneczniony region w Polsce a żyzne ziemie i dziewicze lasy powodują, że jednocześnie atrakcyjny jeśli chodzi o życie tu lub rekreację. Idealne na rower, rajdy konne, łagodne wędrówki z kijkami.

Funkcjonują tu winnice, a region ten należy do pięciu najbardziej przyjaznych uprawie winorośli w Polsce. Miasta i wsie należą do tworów niezwykle autentycznych, mało dotkniętych przez urbanistyczne eksperymenty. Zamiast zamków czy średniowiecznych kościołów są pałace i kościoły drewniane. Znajdziemy tu specyficznie ukształtowanie terenu: delikatne ale wyróżniające się pagórkowate wzniesienia, zagody i gęste, wąskie pola, a przede wszystkich przepiękne wąwozy których nie znajdziecie nigdzie indziej w Polsce.

video
video

Największe atrakcje

Miasto Zamość

Roztoczański Park Narodowy.

Kościół Na Wodzie w Zwierzyńcu.

Szumy na Tanwi.

Skierbieszowski Park Krajobrazowy

Zalew w Krasnobrodzie.

Wąwozy lessowe w Szczebrzeszynie.

Muzeum Skarbów Ziemi i Morza w Szczebrzeszynie.

Cerkiew Ofiarowania Matki Bożej w Świątyni w Narolu.

Muzeum Regionalne w Krasnymstawie

Muzeum Regionalne

w Krasnymstawie

18 km

Zalew Horodysko

Zalew

Horodysko

15 km

Rezerwat przyrody Wodny Dół

Rezerwat przyrody

Wodny Dół

25 km

Grobisko ariańskie w Krynicy

Grobisko ariańskie

w Krynicy

30 km

Stare Miasto

w Zamościu

27 km

Muzeum Zamojskie w Zamościu

Muzeum Zamojskie

w Zamościu

27 km

Pałac Zamoyskich

Pałac Zamoyskich

w Zamościu

29 km

Katedra św. Tomasza

w Zamościu

27 km

Agroturystyka Pujszany

Wiszenki Kolonia 42

22-420 Skierbieszów

Telefon Pujszany695 749 592

Telefon Pujszany601 360 363

E-mail Pujszanyinfo@e-ev.pl

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.