Organizacja imprez Pujszany
Jesteś tutaj:

Organizacja imprez

Pujszany, dzięki swojemu położeniu w naturze i  z dala od dużych skupisk ludzkich wydają się wyjątkowym miejscem na organizacje różnego rodzaju spotkań biznesowych, imprez towarzyskich i rodzinnych.  Istnieje możliwość  wynajęcia całego obiektu. Dostosowujemy się do każdego. Dzięki szerokim kontaktom w środowisku artystycznym istnieje możliwość zatrudnienia znanych aktorów, tancerzy czy piosenkarzy na wydarzenie które Państwo chcielibyście u nas zorganizować. Zapraszamy do współpracy!

video
video
video

Agroturystyka Pujszany

Wiszenki Kolonia 42

22-420 Skierbieszów

Telefon Pujszany695 749 592

Telefon Pujszany601 360 363

E-mail Pujszanyinfo@e-ev.pl

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.