Filmy z posiadłości Pujszany
Jesteś tutaj:

Poznaj Pujszany

Jeśli szukasz optymistycznego miejsca, wśród życzliwych ludzi i w otoczeniu przyrody – to spędź niezwykły czas w stworzonej przez Consuellę i Mariusza Pujszo agroturystycznej posiadłości. Rezydencja o powierzchni 500 metrów kwadratowych jest usytuowana na czterohektarowej działce, w samym sercu Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu Zamościa. Z tarasu rozlega się malowniczy widok, który urzeka swoim dzikim klimatem oraz pagórkowatym krajobrazem.

Miejsce to jest również gratką dla grzybiarzy, bowiem lasy obfitują w grzyby, a liczne lessowe wąwozy zapraszają na spacery i konne rajdy. Zdarza się, że agroturystyka Pujszany jest odwiedzana przez ludzi ze świata show-biznesu i biznesu, którzy tworzą niesamowity klimat tego miejsca. Posiadłość ta jest idealnym miejscem spotkań towarzyskich, organizacji eventów i przede wszystkim odpoczynku, gdzie można odetchnąć od zgiełku miasta i obcować z naturą.

Mariusz Pujszo

Mariusz Pujszo aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Organizator i pomysłodawca znanych wydarzeń biznesowo-towarzyskich takich jak Gala Luksusowa Marka Roku, Gala Osobowości i Sukcesy Roku czy Gala Optymista Roku. Wydawca i redaktor naczelny magazynu Osobowości i Sukcesy. Założyciel Fundacji Jestem Optymistą oraz twórca światowego dnia optymisty.

OFICJALNA STRONA MARIUSZA PUJSZO

Mariusz Pujszo wyjątkowa osobowość i największy optymista – artykuł na Money.pl

Mariusz Pujszo – Dlaczego warto być optymistą? – wywiad w Gala.pl

Wybrana filmografia

Francuski film “Królowie życia” (“Comme des Rois”) – nagroda za najlepszy scenariusz na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym, Fantasporto 1998;

Film był pokazywany na kilkunastu międzynarodowych festiwalach m.in.: w Montrealu, w Waszyngtonie, w Moskwie, w Szanghaju, w Cabourg, w La Ciota, w Via Regio, w Alpes D’Huez, w Porto. Film był w dystrybucji w przeszło 20 krajach na świecie .

Wytwórnia filmowa Dream Works Pictures zakupiła prawa do amerykańskiej wersji tego filmu.

Francusko-amerykanski film “Gunblast Vodka” „Polisz Kicz Projekt”. Serial „Okazja” Film „ Francuski numer” „ Polisz Kicz Projekt Kontratakuje” “ Legenda”, “ Kac Wawa„ Ojciec Mateusz, Komisarz Blond”” “Ostatni Klaps”

 

Film “Królowie życia” Francois Velle’a według pomysłu Mariusza Pujszy i z jego udziałem budził zainteresowanie we Francji, teraz zbiera brawa nad Wisłą. Zabawiać ma także wkrótce widzów amerykańskich.

Rzeczpospolita 21.01.98

„Comme des Rois” ( „Królowie Zycia”) – wspaniały, zabawny, odprężający film w reżyserii Francois Velle, napisany i zagrany przez genialnego Mariusza Pujszo (…) Pujszo jest bez wątpienia, najdowcipniejszym warszawiakiem w całej Francji(… ) U Pujszo komizm jest zamierzony i rozbrajający (…) „Królowie życia” są zabójczą satyrą na światek filmowy (…) Każda kolejna scena śmieszy do rozpuku, nawet brutalność bawi – to się nazywa TALENT.

„Le Figaro,” 11 lipca 1998 r.

W „Polisz kicz projekt” trudno dopatrzeć się sensownej fabuły ale paradoksalnie właśnie to stanowi jego główną atrakcję. Podobnie jak „Rejs” Marka Piwowskiego, film Pujszo składa się z ciągu scen-skeczy z udziałem naturszczyków.

Janusz Wróblewski, Polityka

Niezwykły tytuł, niezwykły film i niezwykły człowiek, który za tym stoi. Nad wszystkim unoszą się opary żartu, kpiny z przemysłu filmowego i chęć zmierzenia się z legendą „Rejsu”.

…film taki jak najsłynniejsza polska komedia „Rejs”, ale z udziałem trzydziestu pięknych dziewcząt.

Konrad J. Zarębski, Playboy

Agroturystyka Pujszany

Wiszenki Kolonia 42

22-420 Skierbieszów

Telefon Pujszany695 749 592

Telefon Pujszany601 360 363

E-mail Pujszanyinfo@e-ev.pl

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.